Amyris - logo

Wody toaletowe uniseks

Strona główna > Perfumy > Perfumy uniseks > Wody toaletowe uniseks
Filtry
Kategorie
Płeć
Stan magazynowy
Ceny
Pojemność
Waga
Filtry
Kategorie
Płeć
Stan magazynowy
Ceny
Pojemność
Waga

Woda toaletowa unisex – postaw na uniwersalny zapach

Jeśli dotychczasowe zapachy, które gościły na Twojej łazienkowej półce, zdążyły Ci się znudzić, postaw na coś nowego, świeżego i uniwersalnego. Woda toaletowa unisex to propozycja dla każdego, kto szuka unikalnego, delikatnego zapachu, pozwalającego na odświeżenie w ciągu dnia. Do wyboru masz różnorodne kompozycje zapachowe, o średniej intensywności, co oznacza, że zamiast sięgać po drogie perfumy, aby odświeżyć zapach, możesz wybrać wodę toaletową.

Woda toaletowa unisex – dlaczego warto?

Najtrwalsze kompozycje zapachowe należą również do najdroższych. Na jednym zapachu nie chcemy poprzestawać, bo zupełnie co innego sprawdza się w sezonie jesienno-zimowym czy wiosenno-letnim. Odmienne aromaty trafiają w nasze gusta, gdy wybieramy się na spacer z przyjaciółmi, wspólny obiad z rodziną czy też na randkę wieczorową porą. Jesteśmy w stanie poszerzyć kolekcję swoich ulubionych zapachów, stawiając na wodę toaletową, która posłuży do odświeżania zapachu nawet kilkukrotnie w ciągu dnia.

Woda toaletowa – jak ją poznać?

W wodzie toaletowej występują olejki zapachowe, przy czym różne jest ich stężenie w poszczególnych produktach. Najczęściej jest to wartość wynosząca 5-10%. Woda toaletowa oferuje mniejszą trwałość i mniej wyczuwalne aromaty, ale pozwala zapoznać się z nowym zapachem, przekonać do niego i bez dużych wydatków zadecydować o tym, czy dana kompozycja zostanie z nami na dłużej. Na specjalne okazje i ważne wyjścia można wybrać ulubioną wodę perfumowaną, a tę toaletową wykorzystać do częstszego odświeżania zapachu w ciągu dnia.

Uniwersalne i dla każdego - wody toaletowe unisex

Wśród wód toaletowych i perfumowanych unisex swoje ulubione zapachy znajdą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Uniwersalność to atut, który jednak nie oznacza braku wyrazistości wybieranych wód. Sprawdź dostępną ofertę i otul swoją skórę subtelnym zapachem, który będzie pasował do pory dnia, okazji, a nawet samopoczucia.