Amyris - logo

Wody toaletowe męskie

Filtry
Kategorie
Płeć
Stan magazynowy
Ceny
Pojemność
Waga
Filtry
Kategorie
Płeć
Stan magazynowy
Ceny
Pojemność
Waga

Woda toaletowa męska – wyrazista kompozycja zapachowa

Woda toaletowa męska należy do popularnych i lubianych kosmetyków zapachowych. Niewielkie stężenie olejków zapachowych, które wynosi 4-10% sprawia, że cechuje się ona wyraźnym zapachem, jednak na tyle subtelnym, aby można było użyć jej na co dzień. Wśród wód toaletowych męskich dostępna jest bardzo szeroka gama zapachów, zarówno nowoczesnych, eleganckich, zmysłowych, jak i tych delikatniejszych, orzeźwiających czy też niezwykle klasycznych.

Wody toaletowe męskie – skład, który ma znaczenie

Wody toaletowe męskie są mocniejsze od wód kolońskich, ale mniej wyraziste niż wody perfumowane. Stanowią zatem kompromis dla panów, którzy szukają produktu do codziennego użytku, odświeżania zapachu w ciągu dnia, trwałego, ale bez tak dużej intensywności, jaką są w stanie zaoferować tradycyjne wody perfumowane. Zawartość olejków zapachowych w wodach toaletowych sprawia, że nadają się one nie tylko na dzień, ale i z powodzeniem mogą być stosowane podczas wieczornych wyjść. Na spotkanie towarzyskie, wyjście do kina, wczesną kolację czy biznesowy event – te zapachy są wystarczająco wyraźne i trwałe, ale nie dominują i nie zwracają na siebie nadmiernej uwagi.

Wody toaletowe dla mężczyzn – dostępne kategorie zapachowe

Wśród wód toaletowych dla mężczyzn dostępnych jest kilka popularnych kategorii zapachowych. Są to:
  • zapachy świeże – lekkie i dodające energii do działania, pobudzające. Najczęściej bazujące na esencjach cytrusowych, a także morskich i zielonych;
  • zapachy orientalne – otaczają tajemniczą aurą, są uwodzicielskie i zmysłowe. Wśród nut pojawiają się akordy przyprawowe, egzotyczne, korzenne, z dodatkami kwiatowych czy też drzewnych;
  • zapachy drzewne – idealne dla panów, wyraziste, mocne, wyrafinowane, a zarazem eleganckie. Nierzadko łączone w wodach toaletowych z akordami orientalnymi, paprociowymi lub cytrusowymi;
  • zapachy sportowe – wśród nich spotykane są akordy morskie, zielone i cytrusowe. To propozycja dla panów ceniących sobie aktywny i sportowy tryb życia. Te zapachy są energetyzujące, rześkie i dynamiczne;
  • zapachy fougere – aromaty nazywane paprociowymi, które bazują na lawendzie, kumarynie i mchu dębowym. Bardzo odświeżające, niezwykle męskie i dające wrażenie orzeźwienia.

Wody toaletowe męskie o trwałym zapachu – jak wybierać?

Trwałość wody toaletowej zależy w dużej mierze od zawartości olejków zapachowych. Na tym jednak nie koniec. Znaczenie ma także skład, czyli zastosowane esencje. Należy również pamiętać o tym, że inna będzie trwałość zapachów stosowanych latem czy zimą. Aby dobrać produkt, który będzie wyraziście pachniał i utrzyma się przez długi czas, warto zwrócić uwagę na: - porę roku, w jakiej ma być używana woda toaletowa – zimą sprawdzają się zapachy cięższe i mocniejsze, lepiej wyczuwalne; latem dobrym wyborem będą akordy orzeźwiające i energetyzujące; - okazję – zmysłowe i uwodzicielskie zapachy są idealne na romantyczne kolacje, na co dzień – nuty klasyczne, rześkie, świeże czy też eleganckie. Równie ważne są własne preferencje zapachowe. Do wyboru są bowiem wody toaletowe o kompozycjach kojarzących się z aktywnym trybem życia, te lżejsze i delikatniejsze, a także o głębszych, mocniejszych akordach.

Najlepsza woda toaletowa dla mężczyzn – propozycje

Wśród najciekawszych propozycji wód toaletowych dla mężczyzn znaleźć można:
  • Jaguar Classic Blue – kompozycja bardzo aromatyczna, należąca do kategorii zapachowych fougere. Elegancka, dodająca pewności siebie, dla mężczyzn ceniących sobie klasę i styl.
  • Calvin Klein Obsession Night Men – wersja na wieczór, która prezentuje trwały, zmysłowy zapach. Nowoczesna propozycja, w której zawarta jest tajemnica, odrobina słodkości i uwodzicielskie aromaty.
  • Paco Rabanne Invictus – wyrazista kompozycja zapachowa dla mężczyzn, którzy są silni, pewni siebie i sukces nie jest im obcy. Zachwycające akordy cytrusowe połączone z nutami morskimi oraz drzewnymi akcentami to harmonijna mieszanka, która idealnie odzwierciedla smak zwycięstwa.
Sprawdź, która z nich zawładnie Twoim sercem i pozostanie ulubionym zapachem.