Amyris - logo

Wody perfumowane uniseks

Strona główna > Perfumy > Perfumy uniseks > Wody perfumowane uniseks
Filtry
Kategorie
Płeć
Stan magazynowy
Ceny
Pojemność
Waga
Filtry
Kategorie
Płeć
Stan magazynowy
Ceny
Pojemność
Waga

Woda perfumowana unisex – dla kobiet i mężczyzn

Woda perfumowana unisex jest produktem, który wyróżnia się wysoką trwałością i intensywnym zapachem. Doskonale sprawdza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Chętnie wybierana przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym, kiedy to zależy nam na zapachach, które pozostają przez długi czas wyczuwalne. Trwałość i wyrazisty zapach w wodach perfumowanych zawdzięczamy wysokiej zawartości olejków zapachowych, których stężenie wynosi 10-15%, a w niektórych produktach aż do 25%.

Perfumowana woda – najważniejsze zalety

W zależności od pory roku, okazji czy nawet pory dnia chętnie sięgamy po inne produkty, mamy bowiem inne oczekiwania wobec nich. Są sytuacje, kiedy to zależy nam na wyrazistym zapachu, który będzie wyczuwalny przez długi czas. Innym razem szukamy tylko odświeżenia zapachu, energetycznego pobudzenia i ożywczego aromatu. W obu przypadkach może się sprawdzić woda perfumowana unisex. Mocny i wyrazisty zapach jest pożądany przede wszystkim w okresie jesieni i zimy. Wtedy to szukamy kompozycji głębokich i długo utrzymujących się na skórze czy ubraniach, powoli ulatniających się z ich powierzchni. Stawiamy zatem na nuty korzenne, drzewne czy przyprawowe. Aromaty, które przyjemnie otulają skórę i sprawiają wrażenie rozgrzewających. Wiosną i latem wybieramy za to lżejsze i subtelniejsze kompozycje owocowe lub kwiatowe.

Wody perfumowane – uniwersalna wersja dla obu płci

Wody perfumowane oznaczone jako unisex są odpowiednie dla obu płci. W swoim składzie zawierają olejki zapachowe i substancje, które są uniwersalne pod względem uzyskiwanych kompozycji zapachowych. Dzięki temu odpowiadają zarówno paniom, jak i panom. Uniwersalność jest atutem, ponieważ wiele nut zapachowych należy do eleganckich, wyrafinowanych czy wręcz luksusowych, a takie poszukiwane są przez kobiety i mężczyzn. Znajdź subtelny i orzeźwiający zapach, który pobudzi do działania na co dzień, lub ten wyrazisty, intensywny, głęboki i zniewalający, aby podkreślić charakter wieczorowej okazji.